Cenník služieb

Ponúkame vám kvalitu za veľmi prijateľné ceny. DAJMAP vykonáva ekologické upratovacie služby takmer akéhokoľvek charakteru.

Cena služieb sa odvíja od typu a rozsahu práce, presnej špecifikácie a požiadaviek klienta. Pre lepšiu predstavu nájdete v spodnej časti stránky reprezentatívne príklady. V prípade pravidelnej a stálej spolupráce poskytujeme našim klientom zľavy a bonusy. Neváhajte sa na ne opýtať!

Odporúčame vám využiť bezplatnú prehliadku, na ktorej si spresníme detaily a neskôr vám zašleme presnú cenovú kalkuláciu upratovania na váš e-mail.

Predbežná ponuka vám napovie
koľko zaplatíte za upratovanie.

Chcem nezáväznú ponuku

Jednorázové upratovanie

Mali ste doma malú párty, ktorá sa troška zvrtla? Práve odišli maliari alebo príde na víkend milovaná svokra? Alebo chcete DAJMAP iba vyskúšať? Požiadajte nás o cenu pre jednorazové upratovanie a nezabudnite opísať vaše požiadavky. Niektoré akcie vyžadujú dôkladnú prácu, preto vyšperkujeme vaše priestory aj na Vianoce alebo pred Veľkou nocou!

Pravidelné upratovanie

Najčastejšie voľba našich spokojných zákazníkov. Predsa sa nebudete trápiť upratovaním, keď si môžete vyraziť s priateľmi na pohárik alebo do kina. Objednajte si pravidelné ekologické upratovanie raz týždenne, dvakrát mesačne alebo si sami zvoľte frekvenciu. O vaše priestory sa budeme zakaždým starostlivo starať. V ponuke očakávajte aj vernostnú zľavu! 🙂

Ako vyzerá spolupráca s nami?

 

Dostanete predbežnú cenovú ponuku.

Potom si dohodneme bezplatnú obhliadku.

Na obhliadke zachytíme podnety a špeciálne požiadavky, ktoré zapracujeme do zmluvy.

Výsledkom je zaslanie upravenej a presnej cenovej kalkulácie.

Po akceptácii ponuky podpíšeme zmluvu a zvyšok je už na nás!

 

REPREZENTATÍVNE PRÍKLADY 1:

Obyvatelia bytovky v Žiline sa dohodli, že si nechajú spoločné priestory profesionálne a ekologicky upratať našou firmou DAJMAP. Cena za jednu bytovú jednotku je už od 2,95 € / mesiac. Upratovanie spoločných bytových priestorov vykonávame 1-krát týždenne, no ak budú chcieť obyvatelia v inej pravidelnosti, veľmi radi sa im prispôsobíme.

REPREZENTATÍVNY PRÍKLAD 2:

Pán Emil s manželkou chodia z práce unavení. Na domáce práce im veľa času neostáva, keďže voľný čas chcú tráviť s vnučkami. Pokiaľ by sa rozhodli pre ekologické upratovanie bytu DAJMAP, tak pri pravidelnom upratovaní zaplatia v priemere od 70 € za mesiac upratovania.

 

Konečnú cenovú ponuku vám vypracujeme a pošleme až po konzultácii s vami. Predbežnú cenovú kalkuláciu vám zašleme na vyžiadanie.

Pozrite sa na naše služby a ich detailný rozpis.