Milujeme dobrý pocit z čistého domova a prostredia! Aj vy?

Nie sme obyčajná upratovacia firma. My v DAJMAP pracujeme podľa želaní našich klientov, no navyše berieme ohľad aj na dopad pre životné prostredie. Úspešne sa tak vyhýbame štandardnej a bezohľadnej ceste. Pokiaľ aj vy zdieľate ekologickú ideu a záleží vám nielen na dokonalo čistých priestoroch, ale zároveň aj na čistom prostredí, tak ste tu správne. V boji s nečistotou sme nekompromisní a našou prioritou je vždy nájsť zlatú strednú cestu.

Ekologické upratovanie vykonávame:

 • v domoch, bytoch alebo chatách
 • vo firemných a kancelárskych priestoroch
 • v školských priestoroch
 • v spoločných priestoroch
 • po oslavách a iných spoločenských akciách
 • po maľovaní
 • po rekonštrukcii a stavebných prácach
 • v ambulanciách a čakárňach

Viac informácií

Ako to funguje?

Vy viete, čo potrebujete, my vieme ako to dosiahnete! Jediné čo potrebujete spraviť na ceste k vašej spokojnosti je nezáväzná objednávka s výberom frekvencie upratovania. Po bezplatnej obhliadke sa o všetko potrebné postará náš tím s bohatými skúsenosťami a zodpovedným prístupom.

 • kontaktujete nás
 • vyberiete si pravidelnosť upratovania
 • nasleduje bezplatná obhliadka
 • obdržíte cenovú ponuku
 • …. a prácu už môžete nechať na nás!

 

Prečo práve naše upratovacie služby?

Profesionálny prístup

Osobný prístup ku každému klientovi a jeho požiadavky sú pre nás to najdôležitejšie. Pri zostavovaní ponuky zohľadňujeme všetky očakávania klienta a snažíme sa ich naplniť na 100 %. Vďaka našim bohatým skúsenostiam vieme klientovi poradiť a navrhnúť lepšie riešenie, pokiaľ si myslíme, že nie je na dobrej ceste. Jednoducho povedané, profesionálny prístup je v DAJMAP štandardom, nie pridanou hodnotou.

Služby šité na mieru

Uvedomujeme si, že každý klient má svoje špecifické požiadavky. Kreatívne riešenie na mieru vypracuje náš tím na základe skúseností a osvedčených postupov, pričom zakomponujeme aj očakávania zákazníka. Okrem toho vyhovieme potrebám, ktoré sa vzťahujú na najnižšie mzdové náklady a bez zbytočných formalít. Služby šité na mieru s poctivo vykonanou prácou sú zárukou 100 % spokojnosti.


Kvalitná a poctivá práca

Vybrať si DAJMAP znamená zvoliť si dôkladné upratanie domácnosti, kancelárie, spoločných či nebytových priestorov. My vám ukážeme ako naozaj vyzerá dokonalá čistota! Keď sa k poctivej a zodpovednej práci pridajú aj moderné technológie, tak je o výsledku rozhodnuté. Našou prioritou je, aby ste o nás nikdy nezapochybovali a s radosťou využili naše služby aj nabudúce. My vám to dokážeme – uvidíte!

Ochrana životného prostredia

DAJMAP je moderná upratovacia spoločnosť, ktorá dbá na ekologický prístup k práci. Chránime ľudské zdravie i vaše okolie používaním ekologicky šetrných a nezávadných prípravkov. Tak ako je každá domácnosť či firma jedinečná, tak aj my sme jedineční našou ekologickou ideou. Uvedomte si, že aj tak bežná činnosť ako upratovanie môže mať dopad na životné prostredie. Vydajte sa touto šetrnou cestou spolu s nami.

 

Zaujali vás naše služby? Napíšte nám vaše požiadavky, očakávania a možnosti.
Vypracujeme vám nezáväznú ponuku na mieru.

Požiadať o ponuku

0
spokojných zákazníkov
0
najazdených km
0
odoslaných e-mailov
0
umytých okien

Podporujeme a zveľaďujeme

Záleží nám nielen na životnom prostredí a ekologickom upratovaní, ale aj na kultúre a spoločenských podujatiach v meste Žilina. Preto sme sa rozhodli, v rámci našej novej kampane, investovať naše prostriedky a tým pomôcť a podporiť kultúru v meste Žilina.

Ochraňujeme a pracujeme zodpovedne

V rámci poskytovania upratovacích a čistiacich prác, mám uzatvorené poistenie zodpovednosti za prípadné škody na majetku, ktoré môžu pri práci vzniknúť. Týmto poistením ochraňujeme veci a objekty klientov, u ktorých upratovacie a čistiace práce realizujeme.

 


TOTO SME MY

DAJMAP TEAM

Konateľ | CEO

Konateľ DAJMAP, s.r.o. Kontakt na mňa: e-mail: adrian.malik@dajmap.sk    

daja

Konateľ | CEO

Vedenie spoločnosti